Deltagere 2018-11-01T13:55:53+00:00

Hos Peter Open – Bordtennisturnering

Hos Peter Open 2018 turnering – Deltagere

Lørdag den 3. november & søndag d. 4. november 2018
Næstved Bordtennis Center, Toksværd Bygade 43, 4684 Holmegaard

Hent hele deltagerlisten her: Deltagerliste Kræver acrobat reader installeret

Junior A HS
2018-11-03 09:00 (4 tilmeldte)
Buch Lucas, Virum Sorgenfri BTK
Møller Sebastian, Næstved Bordtennis
Normann Christopher, Virum Sorgenfri BTK
Spottog Magnus, Næstved Bordtennis

Senior 3 HS
2018-11-03 09:00 (15 tilmeldte)
Gornitzka Robin, Amager BTK
Hansen Tim, BTK Kvik Næstved
Jakobsen Jan N., BTK Kvik Næstved
Jensen Oliver, BTK Kvik Næstved
Johnsen Kim, BTK Frem, Sakskøbing
Jørgensen Kenneth, Næstved Bordtennis
Kitaj Lukas, Københavns BTK
Mortensen Noah Daod Spuur, Brøndby BC
Nielsen Anders Torp, BTK Slagelse
Olsen Frederik, BTK Slagelse
Pedersen Benjamin, BTK Slagelse
Petersen Katcha Engel, Næstved Bordtennis
Poulsen Malte Bror, Virum Sorgenfri BTK
Warming William Frank, Virum Sorgenfri

Ydr/Ypg A HS
2018-11-03 09:00 (9 tilmeldte)
Bendtsen Mads Holt, Frederiksberg BordTennisKlub
Buchwald Valdemar, BTK Slagelse
Fagerstrand Balder Lindemark, Ejby BTK
Ibrahim Noah, Brøndby BC
Jensen Nicolai Dyg, BTK Kvik Næstved
Petersen Jacob, BTK Kvik Næstved
Petersen Simon, BTK Kvik Næstved
Samuolis Dominykas, Hillerød GI
Søemosegaard Daniel Luong, Allerød Bordtennisklub

Senior 6 HS
2018-11-03 11:00 (12 tilmeldte)
Algaard Klaus, Næstved Bordtennis
Eskebo Pernille, Gladsaxe BTK
Heinola Thomas, Næstved Bordtennis
Hårby Claus, Næstved Bordtennis
Knak Morten, Haslev BTK
Koca Saban, BTK Slagelse
Laursen Peter, BTK Kvik Næstved
Lou Ronni, Haslev BTK
Lundholt Rene A., BTK Slagelse
Pedersen Mai, Næstved Bordtennis
Petersen Jan, Haslev BTK
Povlsen Emil, BTK Slagelse

Veteran 40 Alle HS
2018-11-03 11:00 (4 tilmeldte)
Larsen Brian, Næstved Bordtennis
Neerup-Jensen Brian, Næstved Bordtennis
Sonne Peter, BTK Slagelse
Steenberg Thomas, Herlev IF

Dr/Pg B HS
2018-11-03 14:00 (14 tilmeldte)
Buchwald Valdemar, BTK Slagelse
Christensen Mark, Roskilde Bordtennis, BTK 61
Fagerstrand Balder Lindemark, Ejby BTK
Gornitzka Robin, Amager BTK
Ibrahim Noah, Brøndby BC
Jensen Nicolai Dyg, BTK Kvik Næstved
Jensen Oliver, BTK Kvik Næstved
Kitaj Lukas, Københavns BTK
Langsig Emil, Hvidovre Bordtennis
Mortensen Noah Daod Spuur, Brøndby BC
Petersen Simon, BTK Kvik Næstved
Søemosegaard Daniel Luong, Allerød Bordtennisklub
Warming William Frank, Virum

U 21 B HS
2018-11-03 14:00 (4 tilmeldte)
Buch Lucas, Virum Sorgenfri BTK
Olsen Frederik, BTK Slagelse
Petersen Jacob, BTK Kvik Næstved
Samuolis Dominykas, Hillerød GI

Ydr/Ypg C HS
2018-11-03 14:00 (11 tilmeldte)
Blom Jonathan, Frederiksberg BordTennisKlub
Fangel Noa, Næstved Bordtennis
Hansen Mikkel, Næstved Bordtennis
Jensen Tobias Knud, Næstved Bordtennis
Nielsen David Berner, Næstved Bordtennis
Nielsen Emil, B 77, Bordtennis
Nygaard Magnus, Næstved Bordtennis
Pedersen Villads Bech, Næstved Bordtennis
Scharge Kim, Nykøbing Falster BTK af 1975
Sommer Karl Johan, Næstved Bordtennis
Thorgaard Niclas, Næstved Bordtennis

Senior 2 HS
2018-11-03 16:00 (9 tilmeldte)
Brudnitzki Benno Sebastian, Hvidovre Bordtennis
Christensen Victor R., Københavns BTK
Davidsen Jonas, Hvidovre Bordtennis
Normann Christopher, Virum Sorgenfri BTK
Petersen Lasse Haahr, Greve BTK
Poulsen Malte Bror, Virum Sorgenfri BTK
Spottog Magnus, Næstved Bordtennis
Steenberg Thomas, Herlev IF
Vejlgaard Valdemar, BTK Slagelse

Senior 4 HS
2018-11-03 16:00 (10 tilmeldte)
Hansen Tim, BTK Kvik Næstved
Hårby Claus, Næstved Bordtennis
Jakobsen Jan N., BTK Kvik Næstved
Kynde Alex, Næstved Bordtennis
Nielsen Anders Torp, BTK Slagelse
Pedersen Mai, Næstved Bordtennis
Petersen Katcha Engel, Næstved Bordtennis
Robinson David, Benløse Idrætsforening
Seitzberg Claus, Brønshøj Bordtennis
Sørensen Poul, Benløse Idrætsforening

Dr/Pg A DS
2018-11-04 09:00 (4 tilmeldte)
Balk-Møller Ida, Amager BTK
Berthelsen Victoria, Amager BTK
Jensen Lærke B., Næstved Bordtennis
Nielsen Freja, Brøndby BC

Dr/Pg A HS
2018-11-04 09:00 (4 tilmeldte)
Christensen Jacob, Næstved Bordtennis
Langsig Emil, Hvidovre Bordtennis
Warming William Frank, Virum Sorgenfri BTK
Vejlgaard Valdemar, BTK Slagelse

Junior C HS
2018-11-04 09:00 (13 tilmeldte)
Andersen Magnus Skovborg, Ejby BTK
Berthelsen Gabriel, Amager BTK
Christensen Mark, Roskilde Bordtennis, BTK 61
Fagerstrand Balder Lindemark, Ejby BTK
Gornitzka Robin, Amager BTK
Ibrahim Noah, Brøndby BC
Jensen Casper Holm, Hvidovre Bordtennis
Jensen Jonas B., Næstved Bordtennis
Jensen Oliver, BTK Kvik Næstved
Møller Sebastian, Næstved Bordtennis
Møller Tobias Øager, Nykøbing Falster BTK af 1975
Nortoft Casper, Virum Sorgenfri BTK
Søemosegaard Daniel Luong, Allerød Bordtennisklub

Ydr/Ypg B HS
2018-11-04 09:00 (9 tilmeldte)
Blom Jonathan, Frederiksberg BordTennisKlub
Christophersen Helmer, Københavns BTK
Gregersen Magnus, Amager BTK
Hansen Silas Lund, Amager BTK
Høier Erik, Gladsaxe BTK
Jensen Nicolai Dyg, BTK Kvik Næstved
Nielsen Snorre Kjærgaard, Amager BTK
Silleborg Kasper, Næstved Bordtennis
Wilken Mikkel, Hillerød GI

Senior 1 HS
2018-11-04 11:00 (16 tilmeldte)
Andersen Mikkel Skovborg, Ejby BTK
Brudnitzki Benno Sebastian, Hvidovre Bordtennis
Christensen Victor R., Københavns BTK
Davidsen Jonas, Hvidovre Bordtennis
Hansen Dan, Nyråd IF
Hansen Emil Friis, Brønshøj Bordtennis
Hansen Malthe, Nyråd IF
Hansen Nicklas Boldt, Nyråd IF
Normann Christopher, Virum Sorgenfri BTK
Poulsen Malte Bror, Virum Sorgenfri BTK
Silleborg Peder, Næstved Bordtennis
Skarsholm Patrick, Greve BTK
Sonne Peter, BTK Slagelse
Spottog Magnus, Næstved Bordtennis
Stobberup Patrick, Næstved Bordtennis
Westermann Mads, Hvidovre Bordtennis

Dr/Pg C HS
2018-11-04 12:30 (17 tilmeldte)
Balk-Møller Ida, Amager BTK
Berthelsen Gabriel, Amager BTK
Berthelsen Victoria, Amager BTK
Blom Jonathan, Frederiksberg BordTennisKlub
Christensen Jacob, Næstved Bordtennis
Christophersen Helmer, Københavns BTK
Gregersen Magnus, Amager BTK
Hansen Silas Lund, Amager BTK
Heilmann Emil, Ejby BTK
Høier Erik, Gladsaxe BTK
Jensen Casper Holm, Hvidovre Bordtennis
Michael Anton Dilling, Roskilde Bordtennis, BTK 61
Mohammed Ghaith, Dragør BTK
Mortensen Maks, Brøndby BC
Sørensen Marcus Skovlund, Næstved Bordtennis
Wilken Mikkel, Hillerød GI
Wraa Emilie, Brøndby BC

Junior B HS
2018-11-04 13:00 (10 tilmeldte)
Andersen Magnus Skovborg, Ejby BTK
Gornitzka Robin, Amager BTK
Langsig Emil, Hvidovre Bordtennis
Mortensen Noah Daod Spuur, Brøndby BC
Nielsen Freja, Brøndby BC
Nortoft Casper, Virum Sorgenfri BTK
Olsen Frederik, BTK Slagelse
Warming William Frank, Virum Sorgenfri BTK
Vejlgaard Valdemar, BTK Slagelse
Westermann Mads, Hvidovre Bordtennis

Senior Elite HS
2018-11-04 14:30 (10 tilmeldte)
Andersen Mikkel Skovborg, Ejby BTK
Christensen Victor R., Københavns BTK
Emborg Mikkel, Virum Sorgenfri BTK
Hansen Dan, Nyråd IF
Hansen Emil Friis, Brønshøj Bordtennis
Hansen Malthe, Nyråd IF
Hansen Nicklas Boldt, Nyråd IF
Normann Christopher, Virum Sorgenfri BTK
Skarsholm Patrick, Greve BTK
Stobberup Patrick, Næstved Bordtennis

Senior 5 HS
2018-11-04 15:30 (6 tilmeldte)
Hansen Tim, BTK Kvik Næstved
Laursen Peter, BTK Kvik Næstved
Lou Ronni, Haslev BTK
Lysdal Jens, Team Egedal / Ølstykke BTK
Pedersen Mai, Næstved Bordtennis
Petersen Katcha Engel, Næstved Bordtennis

Stævnet gennemføres ved hjælp af programmet TT Coordinator – http://ttcoordinator.com
Denne programlicens må kun bruges v ed stæv ner arrangeret af Holme-Olstrup GI.